Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 09:19 Bu haber 596 kez okundu
 
FİNİKE’DE ÇİFTÇİLER EFSANE BAŞKANLA DEVAM DEDİ
FİNİKE’DE ÇİFTÇİLER EFSANE BAŞKANLA DEVAM DEDİ
FİNİKE Haberi


FİNİKE’DE ÇİFTÇİLER EFSANE BAŞKANLA DEVAM DEDİ

 

Başarıları ile adından söz ettiren, Türkiye’nin en güzel Ziraat Odası Binalarından birini Finike’ye kazandıran, 8511 üyenin bulunduğu Ziraat Odası Başkanlığına Efsane Başkan Halil Sarıçobanoğlu yeniden seçildi.

Finike Ziraat Odası 2019 yılı olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Ziraat Odası Toplantısı Salonun’da gerçekleştirilen Genel Kurula CHP İlçe Başkanı Mustafa Ökten, MHP İlçe Başkanı Hakan Türksoy Akpınar, Esnaf Odası Başkanı Bekir Sıtkı Çobanoğlu, Esnaf Kefalet  Kooperatif i Başkanı Cihangir Kolak, Hasyurt Esnaf Odası Başkanı Hüseyin İnce ,Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Yalçın ve  Oda Üyeleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra yapılan oylama ile Hikmet Balaban Divan Başkanlığına seçildi. Oda Başkanı Halil  Sarıçobanoğlu “2011 yılından beri başarı ile ekip arkadaşlarımla birlikte odamızı yönetiyoruz. Küçük bir yerden bu görmüş olduğunuz modern bir binayı çiftçilerimize kazandırdık. Afetlerde çiftçilerimizin zor durumdan çıkması için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bazı tarafımıza yapılan haksız eleştirileri kabul etmiyorum. Hesap yeri burasıdır. Aday olacak kişi gelir , karşımıza çıkar” dedi.

Sosyal Medyada yayınlanan resimlere de dikkat edilmesi gerektiğini belirten Sarıçobanoğlu “Bir don resmi atılıyor. Bu resimden dışarıda ki insanlar Finike Portakalı don almış zannediyor. Buda Finike çiftçisine zarar veriyor. Biz Antalya Bölgesinin odalar içerisinde en az gelir ile hizmetler vermeye çalışıyoruz” ifadesinde bulundu. Slayt gösterisi ile Ziraat Odasının çalışmaları anlatıldı.

 

Yapılan seçim sonucunda tek liste ile girilen seçim sonucunda , Ziraat Odası Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Halil Sarıçobanoğlu ,Kadir Sarıkaya, Mehmet Öner, Mustafa Şentürk, Durdali Uzunboy,Hikmet Balaban, Salih Özsoy seçildi .

Ziraat Odası Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise İlknur Doğan, Hasan Erdoğan,Musa Gezer,Yaşar Aksoy,Ali Akbaş ,Hüseyin Öztürk, Veysel Erol seçildi.

HABER: ATİLA DEMİRPARMAK

 

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: FİNİKE’DE, ÇİFTÇİLER, EFSANE, BAŞKANLA, DEVAM, DEDİ,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Az Bulutlu
Güncelleme: 10.07.2020
Bugün
25° - 31°
Cumartesi
26° - 37°
Pazar
25° - 38°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 09.07.2020
İmsak
03:56
Sabah
05:38
Öğle
13:07
İkindi
16:58
Akşam
20:26
Yatsı
22:02
Arşiv Arama
Haber Yazılımı