301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 16:30 Bu haber 650 kez okundu
 
FİNİKE’DE MECLİS ÜYELERİ YOK SAYILDI
FİNİKE’DE MECLİS ÜYELERİ YOK SAYILDI
FİNİKE Haberi


FİNİKE’DE MECLİS ÜYELERİ YOK SAYILDI

AQUA PARK BURDUR KARAMANLI BELEDİYESİNE

KOMİK BİR RAKAMLA 20 BİN TL’YE SATILDI

Finike Belediyesi’ne ait aqua parkın 20 Bin TL gibi komik bir rakam ile meclis üyelerinin haberi  olmadan Burdur Karamanlı Belediyesi’ne satılmasına MHP Finike İlçe Başkanı Recep Şahin’den sert tepki geldi.

Şahin yapmış olduğu açıklamada ; Sayın Değerli Belediye Başkanım.Bir kaç gün önce yaptığım yazılı açıklamada Aqua parkın vatandaşa hizmet için yapıldığını Finike’de bir milli servet olduğunu ve bu servetin meclis üyelerinin de haberi olmadan ,encümen üyeleri ve belediye başkanının imzası ile satıldığını vatandaşlara anlatmaya çalıştım.  

Finike Belediyesine olarak hizmet için geldik . Şeffaf belediyecilik anlayışı için geldik diyenler vatandaşlarımızın bilgisi dahi olmadan aqua park’ı bir başka belediyeye neden satmıştır bunu sormak istiyorum.

Arkamızda bulunduğu üzere sökülmüş olan  aqua parkın neden söküldüğünü vatandaşların hizmetine ve Finike Belediyesi’nin işine yaramadığını mı söyledik. İşine yaramayan bir aqua park varsa bu hizmete layık değil ise hizmet için  kullanılamayan bir aqua park var ise bir başka belediye bunu  neden almıştır. Belediye hurdacı mıdır? Hurda parasına 20 bin TL’ye satılan bir aqua parkı şuan da vatandaşlar olarak her kim20 bin TL’ye satıldığını duyan insanlar bizim haberimiz olsa  biz alırdık . 20 Bin TL’ye aqua park mı satılır başkanım yani bu sizin bilgileriniz dahilinde olmuyor mu ?  Meclis üyelerimizin haberi  olmuyor mu diye bize vatandaşlar sorduğu zaman bu soruyu  bizim meclis üyelerimizin ve meclis üyelerinin haberi olmadan yapıldığını vatandaşlarımıza nasıl anlatma imkanı buldu isek sizlerde vatandaşlara bunu bu şekilde sattık vatandaşların haberi olmadı. Meclis üyelerinin haberi olmadı diye söylemeniz lazım. Sizlerden bu cevabı bekliyoruz.

20 Bin TL’ye satılan bir aqua parkın nasıl değerlendirileceğini , nerede değerlendirileceğini bizim MHP meclis üyelerine sorsanız Cumhur İttifakı Meclis Üyelerimize sorsanız ki bize sorsanız biz bu aqua parkın nasıl değerlendirileceğini , hangi yerde  nasıl konumlandırılacağını vatandaşlarımızın hizmetine nasıl sunulacağını biz size anlatırdık. Ve diyorum ki bu aqua park 20 Bin TL bedel ile satıldı ise  20 Bin TL bedele neden satılmıştır. Kullanılmaz halde ise bir başka belediye neden bu aqua parkı satın almıştır.

Arkamda gördüğünüz aqua parka çıkmak üzere kullandığımız merdivenleri gerçekten 20 Bin TL komik bir rakama yaptırma şansımız var mıdır? 20 Bin TL’ye çıkmış olduğumuz merdivenlerin yapılamayacağı  durumda siz aqua parkın tamamını 20 Bin TL’ye nasıl satarsınız.

Vatandaşlarımız bilsin  istedik, biz sesimizi duyuralım istedik, biz yanlışa yanlış diyelim istedik ve bunların hepsi yanlış. Yapılan her şeyin yanlış olduğunu sizin bilmenizi doğrular üzerinde de bize sormanızı ve istişare etmenizi bekliyoruz.

Sayın belediye başkanım bu aqua parkın bugünkü kurulma bedelinedir. Bir açıklama bekliyoruz sizden. Bu aqua parkı Gökliman’a denizin içine kursanız buna da belli bir bedel yazıp vatandaşların hizmetine sunsanız olmaz mıydı ? Finike Belediyesi’nin 20 Bin TL’ye ihtiyacı mı vardı.Bugün bundan dolayı mı satıldı.Halkımız ve bizlerin akıllarımızdaki sorulara bir cevap bekliyoruz .

Şeffaf Belediyecilik anlayışı ile geldik demelerinizi örttünüz , kapattınız, her şeyi kendi aranızda yapmaya çalıştınız.Biz bunlara müsaade etmeyeceğiz. Saygı ve selamlarlaAllah yar ve yardımcınız olsun, minnet ve şükranla  Allah’a emanet olun” dedi. 

Kaynak: Editör: Ayşe KARABAY
 
Etiketler: FİNİKE’DE, MECLİS, ÜYELERİ, YOK, SAYILDI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 25.01.2021
Bugün
10° - 16°
Salı
- 15°
Çarşamba
11° - 17°
Anketler
Antalya

Güncelleme: 25.01.2021
İmsak
06:35
Sabah
07:58
Öğle
13:15
İkindi
15:58
Akşam
18:21
Yatsı
19:39
Arşiv Arama
Haber Yazılımı