301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 10:57 Bu haber 279 kez okundu
 
GELİN BİR CANA CAN OLALIM!
GELİN BİR CANA CAN OLALIM!
FİNİKE Haberi


GELİN BİR CANA CAN OLALIM!

  Yüreği güzel olan insanlarımız var, sokakta yaşayan hayvanlar için çırpınan..Onların yeme ve barınma ihtiyacını karşılamak için kendi imkanları elverdiği ölçüde bir şeyler yapmaya çalışan..
   Özellikle şu soğuk günlerde yemek ve barınma ihtiyacının artması nedeniyle, sokak hayvanlarının yemek ve barınma ihtiyacı için gönüllüleri yardım etmeye çağırıyoruz.
   Lokanta, işyerleri, yemek şirketleri ve evlerimizden arta kalmış yemekleri, ekmekleri çöpe atmak yerine, sokak hayvanlarına vermek üzere değerlendirebiliriz. İmkanlarımız elveriyorsa mama alıp verebiliriz..Uygun yerlere su içme kapları koyabiliriz.
Yine hayvanların ısınma ihtiyacı için eski fazla battaniyelerimizi, kulube yapmak için atıl tahta parçalarını değerlendirebiliriz.
    Benim yaptığım ufacık şey neye yeter demeyin, "damlaya damlaya göl olur " misali, ufak şeyler birikir ve bir cana can olur. Yürümek de adım adım olur, sonra bir bakmışsınız yol bitmiş hedefe varmışsınız!
   Bir cana can olmak, gönlümüze sevinç verecek ve kendimizi daha iyi hmemize vesile olacaktır. Suya atılan taşın oluşturduğu dalgalar misali çevremize de yayılarak genişleyecektir.
   Belediyelerimizin bu amaçla yaptıkları çalışmalara destek verebiliriz. Veteriner kliniklerinden bu konuda neler yapabileceğimize ilişkin bilgiler alabiliriz. Çevremizdeki insanları da gönüllü çalışmaya katkıda bulunmaya davet edebiliriz.
   Gönüllü çalışmaları daha yakından takip etmek ve katkıda bulunmak üzere bu amaç ile açılmış bulunan face sayfalarını, instagram sayfalarını da takip edebiliriz.
   Tüm hizmeti Belediye, ilgili kurumlar ve başkalarından beklemek yerine, gönüllü yardımseverlik ile bizlerde katkıda bulunalım.
Bir cana can olalım!
Sevgi ve saygı ile kalalım..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GELİN, BİR, CANA, CAN, OLALIM!,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Hafif Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 27.01.2020
Bugün
- 17°
Salı
11° - 17°
Çarşamba
- 16°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 27.01.2020
İmsak
06:34
Sabah
07:57
Öğle
13:15
İkindi
15:59
Akşam
18:23
Yatsı
19:40
Arşiv Arama
Haber Yazılımı