Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 13:47 Bu haber 346 kez okundu
 
' KÖLEOĞLU;MÜNAFIKLAR SOSYAL MEDYADA ALGI OPERASYONU YAPIYOR '
Kumluca Belediyesi Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Kumluca Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştirildi.Açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi.
KUMLUCA Haberi


Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu gündem dışı konuşmasında Münafıklar sosyal medyada üzerinden algı operasyonu yapıyor. Şahsıma ve eşime sosyal medya üzerinden aslı olmayan iftira atılıyor. Dinimizde de iftira atanlara münafık denir.Çakarlı araba almış gibi gösteriliyor.Algı operasyonlarına aldırış etmeyin " dedi.

' YARIM ASIRLIK İLÇELERİN
SINIRLARI BELLİ OLDU '

Kumluca Belediyesinin Kemer ve Konyaaltı belediyeleriyle 50 yıldır çözüme kavuşturulamayan sınır sorunları Belediye Başkanları, Muhtarlar ve imar personellerinin istişareleriyle çözüm önergesi meclise sunuldu.Meclis üyeleri ilçemiz sınırlarının lehineyse kabul edilmesine karar verildi.
Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu , Kemer ve Konyaaltı sınırları valiliğin önderliğinde çözüme kavuştu.Kumluca'nın Türkiye ve Dünyada tanıtımına katkı sağlayacak Dere gözlemevi ve TÜBİTAK gözlemevi 50 yıldır çözüme kavuşturulamayan sınırlarların çözülmesiyle belediye sınırlarımız içerisinde yer aldı. Bakırlı Dağının zirvesinin ikiye bölünmesiyle Saklıkent kayak merkezine de sınır olmamız 41 projemiz içerisinde yer alan Kayak merkezi projemize gerçekleştirmede önemli bir adım atmış olduk.Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na desteklerinden dolayı teşekkür ederim " dedi.

' SUSAN DEĞİL KONUŞAN MECLİS '

Gündem maddelerinde Ak Parti meclis üyelerinin öneri sunduğu Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi mecliste tartışma yarattı.Başkan Köleoğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm planlarına karar veriyor diyerek oylamaya sundu.Ak parti meclis üyelerinin önerilerini almadan oylamaya geçilmesi meclis toplantısında tartışma ortamı yaşattı.
Ak Parti Grup Sözcüsü Halil Karataş Her zaman birlikten ve beraberlikten bahsediyorsunuz ama davranışlarınızla karamsarsızlığa itiyorsunuz.Susan Değil,Konuşan meclis olmalı " dedi.
Başkan Mustafa Köleoğlu belediye kanunlarına göre belediye yönetiyoruz,İmar kanununa göre imar planlarını çözüyoruz diyerek önümüzdeki günlerde Kentsel dönüşüm projelerinde genel kamuoyu bilgilendirmesi yapılacağını söyledi.
KUMLUCA KADINLARI TARIMSAL KALKINMA
KOPERATİFİ KURULUYOR

Sağlıklı Gıdanın Başkenti Kumluca'da üretim yapan kadın girişimcileri desteklemek ,kurslar açmak danışmanlık eğitimi vermek ve yeni pazarlar oluşturmasına destek vermek amacıyla Kumluca Belediyesinin önderliğinde Kumluca Kadınları Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ortak olma önergesi sunuldu.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu Sağlıklı Gıdaya olan talep dünyada artıyor.Sağlıklı gıdanın başkenti Kumluca'da kendi imkanlarıyla üretim yapan ve bunu ilçe ve il dışında pazarlayamayan kumlucalı kadınları desteklemek amacıyla kooperatife ortak olmaya karar verdik. Kadınlarımız bölgemizde üretmede tecrübeli ve uzman.41 mahallemizde bölgemize özgü değerli ürünler var.Kumlucalı Kadınlarımıza destek olalım " dedi.

KOOPERATİFİ KİMLER NE AMAÇLA KURUYOR

Ak Parti Grup sözcüsü Halil Karataş Öncelikle manevi olarak destek olalım. Kadınların üretim yapmasına karşı değiliz.Kooperatifi kimler kuruyor ve ne amaçla kuruyor bilmiyoruz.Amacımız Belediyemizin zarar görmesine engel olmak.Kumluca Belediyesi Meydanda ve belirli noktalarda kadın girişimcilere stant kurarak ve farklı fuarlarda destekleyebilir.Girişimciler kimler ve çalışmaları neler görelim "dedi.

Ak parti Meclis Üyesi Taylan Atasoy, Kumluca Ticaret ve Sanayi odası Kadın girişimcileri destekleyici çalışmalar yürütsün.Kumluca Belediyesi sonra dahil olsun " dedi.
Kumluca Belediyesinin Kumluca kadınları tarımsal kalkınma kooperatifine ortak olunmasına karar verildi.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ', KÖLEOĞLU;MÜNAFIKLAR, SOSYAL, MEDYADA, ALGI, OPERASYONU, YAPIYOR, ',
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Sıcak
Güncelleme: 14.08.2020
Bugün
26° - 38°
Cumartesi
27° - 34°
Pazar
26° - 33°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 13.08.2020
İmsak
04:36
Sabah
06:06
Öğle
13:07
İkindi
16:52
Akşam
19:59
Yatsı
21:22
Arşiv Arama
Haber Yazılımı