Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 10:44 Bu haber 907 kez okundu
 
KÖLEOĞLU SÜTE SU KATMAMALI
KÖLEOĞLU SÜTE SU KATMAMALI
KUMLUCA Haberi


KÖLEOĞLU SÜTE SU KATMAMALI

 

Kumluca’da ki gereksiz ve anlamsız tartışmaları anlamak mümkün değil. Kumluca Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Köleoğlu’nun başkan seçilene kadar ki  süreç büyük bir başarının öyküsü. Kendisi CHP’den belediye başkanlığı adaylığı sürecinde partililerini ikna ederek siyaseti iyi bildiğini gösterdi.

Daha sonra hükümetin yanlış tarım politikaları, İYİ Parti’nin desteği ve AK Parti’nin içerisindeki bölünme yüzünden şansı ve sempatik tavırları ile Kumluca Belediye Başkanı seçildi. Köleoğlu çok şanlı bir şekilde alt yapısı bitmiş, katı atık ve içme suyu sorunu olmayan, hali, otogarı, kongre merkezi , kale-kulesi, parkları ve çocuk oyun alanları olan, eğitimde şaha kalkmış, okullaşmada 900 ilçe içerisinde ilk 10’a girmiş , borcu bulunmayan ve Avrupa’dan ödüllü bir belediyeyi teslim aldı.

Bu hiçbir belediye başkanına nasip olmayacak bir durum. Köleoğlu’nun seçimlerden önceki 41 mahalleye, 41 proje vaadi herkeste olduğu gibi bende de heyecan uyandırdı. Kendisini tanıdığım günden beri  güler yüzlü ve saygılı tavırları ile tanıdım. Çünkü çok iyi bildiğim bir şey var. Bir gün o makamlar ve mevkiler boşalıyor yerine insanlıklar, yapılan eserler ve güzellikler kalıyor.

Fakat Sayın Köleoğlu’nun son zamanlarda ki eleştiriye tahammülü olmayan bu tavrı vatandaşlar tarafından şaşkınlık ve üzüntü ile karşılanıyor. Gazeteciler günü dolayısı ile Köleoğlu tarafından tarafımıza yemek verildi. Verilen o yemekte ismini önceden hatırlamadığım Dilek Cengiz isimli meclis üyesi bayanın Kale-Kule ile ilgili eleştirisine, Sayın Köleoğlu’nun vermiş olduğu sert cevabı anlamakta zorlandım.  Evli ve çoluk çocuk sahibi bir bayana bu kadar yüklenilmesini benim gibi Kumluca’da yaşayan vatandaşların da doğru bulmadığını duyuyorum. Oysa hemen yanı başında ki Finike Belediye Başkanı Sayın Mustafa Geyikçi’ye de sosyal medya üzerinden en ağır eleştiriler yapılıyor. Kendisi hiçbir zaman polemiğe girmeden işini yapmaya devam ediyor. Eğer bu tür polemiklere Sayın Köleoğlu girmeye devam ederse kendisi kaybeder.

Sayın Başkanımızdan artık Kumluca’lılar gereksiz tartışmalar yerine projelerini hayata geçirmesini, ticaret, eğitim ve tarımda Türkiye’nin göz bebeği haline gelmiş Kumluca’yı daha da ileriye götürmesini bekliyor.

 

 

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: KÖLEOĞLU, SÜTE, SU, KATMAMALI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
26° - 32°
Salı
26° - 32°
Çarşamba
26° - 34°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.09.2020
İmsak
05:03
Sabah
06:25
Öğle
13:01
İkindi
16:36
Akşam
19:26
Yatsı
20:43
Arşiv Arama
Haber Yazılımı