301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 16:28 Bu haber 161 kez okundu
 
KOMÜNİSTLER MOSKOVAYA ATİLA DEMİRPARMAK' IN KÖŞE YAZISI
KOMÜNİSTLER MOSKOVAYA ATİLA DEMİRPARMAK' IN KÖŞE YAZISI
FİNİKE Haberi


KOMÜNİSTLER  MOSKOVAYA ATİLA DEMİRPARMAK' IN KÖŞE YAZISI

 

Türk siyasi tarihinden çok sayıda lider geldi ve geçti.Son yıllarda toplumu heyecanlandıracak bir liderin olmaması memleketimizde demokrasimiz açısından iyi bir durum değil.

Oysaki 1980 öncesini gözümüzün önüne getirdiğimizde rahmetli Bülent Ecevit,Süleyman Demirel,Necmettin Erbakan ve Alpaslan Türkeş gibi güçlü ve kitleleri arkasından sürükleyen liderler vardı.Özellikle 1975'den 12 Eylül 1980 tarihindeki askeri darbeye kadar Ülkücüler,Devrimciler ve azda olsa Akıncıların kıyasıya mücadeleleri vardı.

O gün ki dönemde yiğitlik ve mertlik vardı.Herkes kitap okur,gazete okur ve inandığı ideolojisini tam anlamı ile yaşardı. Menfaat yoktu Ülkücüler Vatanım,Milletim derken,Devrimcilerde Ülkedeki haksızlığa isyan eder ve hakça bir düzeni savunurlardı.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki o zamanın hızlı bir ülkücüsü olarak bu Memleketin sağcısının da, solcusunun da kaygıları birmiş.

Biz komünistler Moskova’ya derken bu memleketin o gün ki solcularını bize düşman olarak göstermişlerdi.

Oysaki bugün o Moskova’dan turist gelmezse turizm çöküyor,o Moskova’ya tarım ürünlerini satamazsak tarım çöküyor ve çiftçimiz büyük darbe alıyor.Bu ülkeden şimdi üstelik modern silahlar alıyoruz.

1980 ihtilalinin cunta lideri Kenan Evren bir sağdan asın bir soldan asın diyerek bu memleketin masum çocuklarının hayatına son verdirdi. 18-20 yaşındaki gençlerimizi zindanlarda ölüme mahkûm etti.Bugün ülkeyi bölmeye kalkan vatan haini PKK ve onların siyasi uzantılarının yüzde birini o günün gençleri yapmamıştı. Saygılarımla...

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KOMÜNİSTLER, , MOSKOVAYA, ATİLA, DEMİRPARMAK', IN, KÖŞE, YAZISI,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 25.05.2020
Bugün
18° - 30°
Salı
17° - 26°
Çarşamba
16° - 25°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 24.05.2020
İmsak
03:57
Sabah
05:36
Öğle
12:59
İkindi
16:49
Akşam
20:12
Yatsı
21:44
Arşiv Arama
Haber Yazılımı