Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 11:48 Bu haber 284 kez okundu
 
" KUMLUCA'DA KİTAPSEVERLER BU KULÜPTE BULUŞUYOR"
Kumluca'da birkaç kitap severin önderliğinde Kumluca Kitap Kulübü kuruldu.
KUMLUCA Haberi


Kumluca Kitap Kulübü, "kitap okumayı seven,okudukları üzerine konuşmak isteyen, her insandan öğrenebilecek değerli fikirlerin olduğu düşünen,okudukları üzerine fikir alışverişinde bulunmak isteyen kişilerin bireysel okumanın yanında toplumda kitap okuma farkındalığı kazandırmak amacıyla kulübümüzü kurduk.Toplumların gelişmişlik düzeylerine bakıldığı zaman, gelişmiş ülkelerin kişi başına kitap okuma oranları ülkemizden kat kat fazladır. Bilgiyle donatılmış emek de çok daha verimlidir. Bilgi de kitaplarda olduğuna göre, neden işimizi, aşımızı, refahımızı daha yukarılara taşımayalım. Kumluca Kitap Kulübü olarak, topluma kitap okuma alışkanlığını kazandırmanın çabası içerisindeyiz " dedi.

Kumluca Kitap Kulübü Moderatörleri (Kurucuları )," Sıradaki toplantımızda Beyaz Zambaklar ülkesinde isimli kitap üzerinde okumalarımızı gerçekleştirip kitap üzerine konuşmak üzere toplandık. Kitapları seven,okumayı seven hatta kitap okumadan bile ortamın fikir alışverisine misafir olmak isteyen ve okuduğunu başkalarıyla paylaşmak isteyen herkesi okuduklarımız üzerine fikir alışverişinde bulunmaya davet ediyoruz" dedi.

Kumluca kitap Kulübü, ortaklaşa belirlenen kitap üzerinde konuşmak isteyen her yaştan bireyin katılabildildiğini,kitap toplanma gününü katılımcıların belirlediğini ve Kumluca Yeşilçam Kahveevine kitap üzerine konuşmak isteyen herkesi beklediklerini söyledi.

Kumluca_ Kitap_ Kulübü kullanıcı hesabıyla güncel bilgileri takip edebilirsiniz.

 

 
 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ", KUMLUCA'DA, KİTAPSEVERLER, BU, KULÜPTE, BULUŞUYOR",
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 09.07.2020
Bugün
24° - 30°
Cuma
25° - 31°
Cumartesi
26° - 37°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 08.07.2020
İmsak
03:56
Sabah
05:38
Öğle
13:07
İkindi
16:58
Akşam
20:26
Yatsı
22:02
Arşiv Arama
Haber Yazılımı