Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 08:41 Bu haber 943 kez okundu
 
KUMLUCA ÖZEL MEDİKUM HASTANESİ VATANDAŞLARI ALANDADA BİLGİLENDİRİYOR
KUMLUCA ÖZEL MEDİKUM HASTANESİ VATANDAŞLARI ALANDADA BİLGİLENDİRİYOR
KUMLUCA Haberi


KUMLUCA ÖZEL MEDİKUM HASTANESİ VATANDAŞLARI ALANDADA BİLGİLENDİRİYOR

Kumluca Özel Medikum Hastanesi Antalya’nın Batı Bölgesinde gerek bölgenin Antalya il merkezine uzaklığı, gerekse nüfus yoğunluğuna göre bölgedeki sağlık tesislerinin kapasiteleri dikkate alınarak Kumluca’da 18 Aralık 2017 tarihinden beri başarı ile faaliyetini sürdürüyor.

Vatandaşların güvenini kazanan Kumluca Özel Medikum Hastanesi  3567 m2 üzerine 12.000 m2 kapalı alanda bölgenin ilk ve tek Özel Hastanesi olarak ileri teknoloji alt yapısı ve geniş yatak kapasiteli ile vatandaşlara birinci sınıf hizmet veriyor.

40 poliklinik odası, 4 adet süit olmak üzere 80 tek kişilik özel oda , 6 yataklı koroner yoğun bakım,11 yatak cerrahi yoğun bakım, 7 yataklı dahili yoğun bakım, 12 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım olmak üzere 36 yoğun bakım yatağı ile toplam 116 yatak kapasiteli, 1 adedi kalp damar cerrahi ameliyathanesi olarak 4 ameliyathane salonu bulunan Kumluca Özel Medikum Hastanesi  alanda da hastane çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendiriyorlar.

Hasta İlişkileri Müdürü Zekiye Lekili ekip arkadaşları ile birlikte Finike Toptancı Halinde komisyoncu,tüccar ve hal çalışanlarını bilgilendirdiler.

Hastane bünyesinde yüksek teknolojik alt yapısı ile 128 kesit tomografi cihazı, 16 kanal Mr cihazı,tavan staflı dijital röntgen cihazı ,kemik dansitometrisi , mamografi, dijital panoromik röntgen cihazı, ultrason cihazı ile tam teşekküllü radyoloji ünitesinin yanı sıra  radyolojik görüntüleme , biyokimya,mikrobiyoloji,hormon ve patolojik tetkikler yapıldığı bilgisi verildi.

Hasta İlişkileri Müdürü Zekiye Lekili: Ayrıca Özel Medikum Hastanesi’nde  ileri seviye teknolojik cihaz alt yapısı , hastalar için her türlü konforu sunan otel standartlarında geniş ve ferah hasta odaları,3. Basamak standartlarında yeni doğan yoğun bakım ve erişkin yoğun bakım  üniteleri , her türlü ameliyatın yapılabildiği 4 ameliyathane salonu , güler yüzlü ve uzman kadrosu ile bölge halkının tüm sağlık ihtiyaçlarını kalite ve güvenden taviz vermeden hizmet verildiği ifade etti. Finike Toptancı Hali Komisyoncular Dernek Başkanı İsmail Karataş Kumluca Özel Medikum Hastanesi’nin  bilgilendirme çalışmasından dolayı teşekkür etti.

KUMLUCA ÖZEL MEDİKUM HASTANESİ’NDE Kİ BÖLÜMLER

Kadın Hastalıkları ve Doğum,  Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi , Kulak-Burun-Boğaz, Ortapedi, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları,Nöroloji,  Beyin ve Sinir Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik ve Tedavi ve Rehabilitasyon, Deri ve Zührevi (cildiye) Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Radyoloji, Biyokimya,Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik.

 

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: KUMLUCA, ÖZEL, MEDİKUM, HASTANESİ, VATANDAŞLARI, ALANDADA, BİLGİLENDİRİYOR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
26° - 32°
Salı
26° - 32°
Çarşamba
26° - 34°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.09.2020
İmsak
05:03
Sabah
06:25
Öğle
13:01
İkindi
16:36
Akşam
19:26
Yatsı
20:43
Arşiv Arama
Haber Yazılımı