Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 10:42 Bu haber 885 kez okundu
 
KUMLUCA SINAV KOLEJİ 2019 YILINDA ADINI TÜM TÜRKİYE’YE DUYURDU
KUMLUCA SINAV KOLEJİ 2019 YILINDA ADINI TÜM TÜRKİYE’YE DUYURDU
KUMLUCA Haberi


 

 

KUMLUCA SINAV KOLEJİ 2019 YILINDA  ADINI TÜM TÜRKİYE’YE DUYURDU

 

Kumluca Sınav Koleji geçmiş eğitim öğretim yıllarlında olduğu gibi 2019 yılında da , sorunlara çözüm getiren, girişken, yüksek donanımlı, üretken ,öğrenmeyi seven, sorgulayan bireyler yetiştiren bir okul olarak  başarıları ile tüm Türkiye’ye adını duyurdu.

 

En gelişmiş öğretim yöntemleriyle, teknoloji destekli, yabancı dil ağırlıklı, dünyada ve Türkiye’ de tercih edilen, bilimsel düşünceyi ön planda tutan bireyleri Türk Milli Eğitimi’nin ilke ve amaçları doğrultusunda yetiştirmeyi misyon edinen Kumluca Sınav Koleji’nin başarıları öğrenci velilerini çok mutlu etti.

BRÜKSEL MERKEZLİ AB PROJESİ ONAYLANDI

Kumluca Sınav Koleji 2019 yılındaki Türkiye genelinde kendi okulları arasında bir çok birinciliğe ve başarıya da imza attı. Yeni yıla yeni bir Brüksel Merkezli AB Projesi ile merhaba diyen Kumluca Sınav Koleji  Floransa-İtalya Università Telematica degli Studi IUL koordinatörlüğünde ortak olduğu SEARCH-Sağlıklı, aktif ve sorumlu vatandaşlık için Spor Eğitimi, merkezi spor projesi Brüksel AB merkezi tarafından onaylandı!

 

Proje koordinatörü IUL Üniversitesi/İtalya, Ortaklar; Özel Kumluca Sınav Koleji/Türkiye, Akadimaiko Diadiktyo/Yunanistan, Consejeria de Educacion/İspanya, E-C-C Verein für Interdisziplinare Bildung und Beratung Education-Culture-Citizenship/Avusturya, Integra Institut/Slovenya, National University of Ireland Galway/İrlanda gibi önemli ülkeler oldu.

Kumluca Sınav Koleji Kimya öğretmeni İdil Merey koordinatörlüğünde 3 yıl sürecek projede, Beden Eğitimi öğretmenleri ve öğrencileri çeşitli aktivitelere katılıp, düzenli spor yapmanın ve doğru beslenme yöntemlerinin bireylerin gündelik yaşamında yer edinmesini sağlayacak web sitesi, mobil uygulama, e-öğrenme kursu ve el kitabı üretilmesine katkı sağlayacağı öğrenildi.

BU OKULDA iNGiLiZCE KONUŞULUYOR

‘SIDE TO SIDE’ sistemiyle İngilizce ilkokulda! Sınav Koleji , okuduklarından ya da dinlediklerinden edindikleri bilgileri, kendi düşünceleriyle birlikte sözlü ve yazılı şekilde İngilizce olarak ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Öğrenciler  İngilizceyi öğreniyor ve konuşuyor.

 

 

 

Kaynak: Editör: Atila DEMİRPARMAK
 
Etiketler: KUMLUCA, SINAV, KOLEJİ, 2019, YILINDA, , ADINI, TÜM, TÜRKİYE’YE, DUYURDU,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
26° - 32°
Salı
26° - 32°
Çarşamba
26° - 34°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.09.2020
İmsak
05:03
Sabah
06:25
Öğle
13:01
İkindi
16:36
Akşam
19:26
Yatsı
20:43
Arşiv Arama
Haber Yazılımı