Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 09:03 Bu haber 1762 kez okundu
 
USLU: ELMALI KORKUTELİ YOLU HAFTAYA AÇILIYOR
USLU: ELMALI KORKUTELİ YOLU HAFTAYA AÇILIYOR
ELMALI Haberi


USLU: ELMALI KORKUTELİ YOLU HAFTAYA AÇILIYOR

 

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Elmalı ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak, Elmalı-Korkuteli yolunda incelemelerde bulundu.

 

Antalya Milletvekili Atay Uslu,

Elmalı-Korkuteli yolunun 26 km'lik Öküzgözü-Korkuteli bölümünün, 'Bölünmüş yol olarak' haftaya ulaşıma açılacağı müjdesini vererek, "Yol Bölünmüş yol ve BSK asfalt yani sıcak asfaltlı olarak tamamlandı, Muhteşem bir yol oldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Cahit Turan'a, Mevlüt Çavuşoğlu Bakanımıza, Antalya Milletvekillerimize, Valimiz Münir Karaloğlu'nu, Karayolları ekibine ve Bölge Müdürümüz Arif Çobanoğlu'na, yolda çalışan emekçilerimize teşekkür ediyoruz. Yolun kalan kısım olan, Öküzgözü-Elmalı arasında da bayram sonrası çalışmalara devam edeceğiz. " dedi.

 

ÜLKEMİZ İÇİN ESER ÜRETMEK EN BÜYÜK ŞEREFTİR.

 

Ak Parti Milletvekili Atay Uslu şunları ifade etti: "Antalya'da Ak parti Milletvekilleri olarak, 5 milletvekili tüm yatırımları birlikte takip ediyoruz. Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu her konun takipçisi. Teşkilatımızla birlikte Antalya'nın her noktasındayız. Güçlü bir ekibimiz var. Biz yapacağız demek yerine yaptık şeklinde konuşan bir ekibiz ve eser siyaseti yapan bir  partinin mensuplarıyız. Eserlerimizle konuşmayı tercih ediyoruz. Kendimizi Laf üretmekle değil  eser üretmekle mükellef biliyoruz. Milletimizin bizlere yüklediği görevi en güzel şekilde icraa etmek için çalışıyoruz. Çalışmaya devam edeceğiz, milletimizin emrinde olmak, Ülkemiz için eserler üretmek bizim için en büyük şereftir. Durmadan yola devam ediyoruz, yollar yapıyoruz, hastaneler yapıyoruz, okullar yapıyoruz. Maddi yollar yanında kültür yolları da inşaa ediyoruz. "

 

GÖNÜLLERDEN GÖNÜLLERE GİDEN YOLLAR İNŞAA EDECEĞİZ.

 

Antalya Milletvekili Atay Uslu Elmalı'da Sufi yolu güzergahında da çalışmaların devam ettiğini anlatarak şunları ifade etti: "Sinan'ı Ümmi'den, Vahibi Ümmi'ye, Abdal Musa'dan Eroğlu Nuri'ye irfan ocaklarının sıcaklığını bugüne taşımak için Sufi yolu ismiyle bir kültür yolunun inşaası için çalışmaya devam ediyoruz. Şehirlerden şehirlere giden yolları da, Gönüllerden Gönüllere giden yolları da inşaa edeceğiz. Bölgeye irfan tohumu ekmiş Eroğlu Nuri'nin sözleriyle Seveceğiz, sevileceğiz, sevdireceğiz..."

Kaynak: (H.B.) - Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: USLU:, ELMALI, KORKUTELİ, YOLU, HAFTAYA, AÇILIYOR,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
26° - 32°
Salı
26° - 32°
Çarşamba
26° - 34°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.09.2020
İmsak
05:03
Sabah
06:25
Öğle
13:01
İkindi
16:36
Akşam
19:26
Yatsı
20:43
Arşiv Arama
Haber Yazılımı