Haber Detayı
09 Haziran 2020 - Salı 16:54 Bu haber 325 kez okundu
 
YANLIŞ YAPTIN SAYIN KÖLEOĞLU!
Haberi


 
Mektubuma başlamadan önce Kumluca Belediye Başkanımız sayın Mustafa Köleoğlu’na selam ederim. Kendisi CHP, AK parti, İYİ Parti, MHP ve herhalde HDP’lilerin de oyu ile 2019 yılı 31 Mart’ta belediye başkanı seçildi.
KUMLUCA'NIN BİR VALİSİ YOK
Bu güzel kardeşimiz seçildiği günden beri Kumluca’nın her köşesinde,lokantalarda bozuk para tabaklarında, gülen resimleriyle karşımıza çıkıyor. Gençlik Gelecektir Kumluca’lı büyük ailem sloganıyla vatandaşlardan oy isteyen Mustafa Köleoğlu, geçen süre içerisinde adeta il olmaya aday sadece Valisi eksik bir Kumluca’yı daha yükseklere taşımak yerine, ilk iş olarak KUMBEK eğitim merkezini dağıttı ve eğitime büyük darbe vurdu.
NE İSTEDİN GARİBAN ÇOCUKLARDAN
Burada her siyasi görüşten öğretmenler ve gariban çocuklar vardı. Sonra ne hikmetse Halk Eğitime takıldı. Vatandaşlar vaat ettiği 41 mahalleye 41 projenin hayata geçmesini ve o bilbordlar da Köleoğlu’nun resimleri yerine projeleri görmek istiyordu.
SOSYAL DEMOKRATLIKMI
SOSYAL BURJUVALIKMI
Köleoğlu çiftçiler seralarında don nöbeti tutup,soğuktan inlerken, kendisi lüks şöminesinin karşısında misafiri ile kestane kebabı yapıp bunuda kameralara yansıttı.Buradan kendisine soruyorum vermek istediği bu görüntü sosyal demokratlıkmı?yoksa sosyal burjuvalıkmı? Antalyadaki ilçeler arasından borçsuz ve altyapı sorunları bitmiş bir belediyeyi teslim alan kendisi değilmi?
Her meclis toplantısı gergin geçerken hizmetle ve projelerle anılması gereken Kumluca artık kötü söylemlerle anılmaya başlandı. En son karşımdan gelse tanıyamayacağım ve hiçbir yerde karşılaşmadığım CHP’nin eski milletvekili Yıldıray Sapan’ın Köleoğlu’nun 2 milyon TL rüşvet aldı iddiasına yönelik haber (ajansa DHA.)’da gündeme bomba gibi düştü.
KÖLEOĞLU BASIN ÖZGÜRLÜGÜNE
DARBEMİ VURMAK İSTİYOR
Bir gazeteci olarak basın kanunundan almış olduğumuz yetki ve sorumlulukla bu ciddi haberi gazetemizde gündeme taşıdık. Kendisiyle ilgili defalarca olumlu haber yaptığımız, hoşuna giden haberlere sosyal medyadan kalp ve muhteşem işareti koyan Sayın Köleoğlu, adliyeye giderek Yıldıray Sapan ve şahsımı şikayet ettiğini adliye önünde açıkladı. Sapanla ilgili şikayeti yerinde bulurum ama şahsıma yapılan bu haksız ithamı basın özgürlüğüne bir darbe vurmak ve üzerimize baskı oluşturmak olarak görürüm.
KİMSEYE EYVALLAHIM OLMAZ
Yanlış yaptın sayın Köleoğlu. O adaletin kapısından içeri çok girdim çıktım. Oradan yanlış yapan insanlar korkar. 15 yıldır gazetecilik mesleğinin içerisindeyim. Benim geçmişimi ve yaptıklarımı herkes bilir. Batı Antalya’da 27 belediye başkanıyla çalıştım. Bunlardan ikisi rahmetli oldu hayatta yok. Kimsenin karşısında eğilip bükülmeyeceğimi ve kimseye eyvallahım olmadığını herkes iyi bilir. Kimseye kin tutmam. Elbette benimde bir siyasi görüşüm ve ekip arkadaşlarımın da farklı siyasi görüşleri var. Gazetemizi iyi incelediğiniz zaman herkesin görüşüne yer verdiğimizi,saygı gösterdiğimizi görürsünüz.
TARAFSIZLIĞIMIZ DEVAM EDECEK
Kısaca şunu söyleyebilirim, kimse bizi baskı altına alamaz, yönlendiremez, bizim aklımız bize yeter ve farklı bir düşünce içinde olan varsa yanılır.
Bundan sonrada sayın Köleoğlu’nun ve tüm siyasi partilerin yapmış olduğu güzel işleri ve yanlışları yayınlamaya devam edeceğiz. SAYGILARIMLA
ARİF KOCACIKI KUTLUYORUM
Bu arada CHP Kumluca İlçe Başkanı Arif Kocacık’ın yapmış olduğu açıklamada, Köleoğlu ile ilgili söylentilerden rahatsızız. Müfettiş istiyoruz açıklamasını şeffaflık ve olayın aydınlatılması için tüm topluma örnek olacak bir davranış olarak görüyor ve kendilerini kutluyorum.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: YANLIŞ, YAPTIN, SAYIN, KÖLEOĞLU!,
Yorumlar
Bizim Gazete
Resmi İlanlar

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Antalya
Açık
Güncelleme: 07.09.2020
Bugün
26° - 32°
Salı
26° - 32°
Çarşamba
26° - 34°
Anketler
Haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Antalya

Güncelleme: 07.09.2020
İmsak
05:03
Sabah
06:25
Öğle
13:01
İkindi
16:36
Akşam
19:26
Yatsı
20:43
Arşiv Arama
Haber Yazılımı