TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BAŞKAN KÖLEOĞLU’NA ZİYARET
TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BAŞKAN KÖLEOĞLU’NA ZİYARET
212 defa okunmuş - 07 Kasım 2019 - Perşembe 16:46

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN BAŞKAN KÖLEOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile birlikte önceki dönem Genç Girişimciler Kurulu Üyesi olan Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti.

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, ziyarette Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na, kadın girişimciler tarafından yapılan el işlemeciliği ürünü porselen tablo üzerine süsüleme yapılan plaket’i takdim etti.

Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ile bölge ve ülkedeki ekonomik gelişmelerden konuştu.

Kadın Girişimcilerin sorunlarından da söz eden TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu; “Antalya’lı kadın girişimciler olarak Kumluca’lı kadın girişimcilerle bir araya geldik. Kumluca’ya gelmişken belediye başkanımızı da ziyaret etmek istedik. İyikide ziyaret etmişiz. Çünkü Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu, Perşembe Günü yapılacak belediye meclisinde, “Kumluca kadınları” isimli kadın girişimi, üretim, işletme, pazarlama ve kalkınma kooperatifine ortak olunmasını gündeme getireceklerini belirtti. Bu haber için çok mutlu olduk. Bu çalışma Kumluca’da kadın girişimcilerimizin önünü açacaktır. Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu’nu kadın girişimcilerimiz için yaptığı çalışmalarından dolayı kutluyoruz” dedi.

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ise; “Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu ve Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu üyelerini belediyemizde ağırlamaktan dolayı çok mutlu oldum. Çünkü bende önceki dönem Antalya Genç Girişimciler Kurulu Üyesiyim. Kadın Girişimcilerimiz bölge ve ülke ekonomisinin gücünegüç katan, istihdamını arttıran müteşebbislerimizdir. Çalışmalarında kolaylıklar diler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...