KUMLUCA'DA İLK DEFA BİR OKULDA VELİ RANDEVÜ SİSTEMİ OLUŞTURULDU
KUMLUCA'DA İLK DEFA BİR OKULDA VELİ RANDEVÜ SİSTEMİ OLUŞTURULDU
273 defa okunmuş - 19 Kasım 2019 - Salı 11:34

KUMLUCA'DA İLK DEFA BİR OKULDA VELİ RANDEVÜ SİSTEMİ OLUŞTURULDU

 

Kumluca Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu  veliler ve öğretmenler arasında sağlıklı iletişim ortamı oluşturarak öğrencinin problemlerine hızlı çözüm üretmek amacıyla veli randevu sistemi oluşturdu.

Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Ahmet Özdemir," öğrencilerimize ve velilerimize daha faydalı bilgiler verebilmek için "Veli Randevu Sistemi" ne geçiyoruz. Bundan sonra velilerimiz görüşmek istediği öğretmen ile ilgili 0 242 887 13 61 veya 0505 8876662 numaralı telefonları arayarak randevu alabilecek ve öğretmenlerimizin boş derslerinde görüşme yapacaklar. Hem bu görüşmeler daha verimli olacak hem de ders esnasında öğretmen ve öğrencilerimiz zamanı daha iyi kullanabilecek. Öğretmenlerimizin Randevu çizelgesine okulumuzun web sayfasından ulaşabilirsiniz.Kumluca'da özel okulların dışında Atatürk ilkokul ve ortaokulunda ilk defa veli randevü sistemi uygulanıyor" dedi.

Okulun web sitesi adreslerinden http://kumlucaataturkilkokulu.meb.k12.tr  vhttp://kumlucaataturkortaokulu.meb.k12.tr  web sitesi adreslerinden öğretmenlerin randevu çizelgesine ulaşabilirsiniz.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...