GÖZLER KUMLUCA DEVLET HASTANESİNDE IŞIK BULUYOR
GÖZLER KUMLUCA DEVLET HASTANESİNDE IŞIK BULUYOR
248 defa okunmuş - 20 Kasım 2019 - Çarşamba 16:22

GÖZLER KUMLUCA DEVLET HASTANESİNDE IŞIK BULUYOR

 

Maltepe Üniversitesi Konseyinin ve Sağlık Bakanlığının onayı ile Kumluca Devlet Hastanesi ve Maltepe Üniversitesi ortak göz ameliyatları yapmaya başladı. Bu sayede bölgemizde katarakt ameliyatına ihtiyacı olan hastaların büyük şehirlere gitmek yerine artık rahat bir şekilde Kumluca Devlet Hastanesinde ameliyatları gerçekleşmeye başladı.

Kumluca Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Koray Koraltan Demir ile Maltepe Üniversitesi Göz Hastalıkları Doktor Öğretim Üyesi Orkun Muhsinoğlu ‘nungerçekleştirdikleri ameliyatlar oldukça başarılı geçiyor ve hastalar da bu durumdan memnun.

Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ayşegül Alkan “Bölge halkına en iyi sağlık hizmeti vermek amacıyla yaptığımız birçok teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarımıza bir yenisini ekledik. Maltepe Üniversitesi Konseyinin ve Sağlık Bakanlığının onayı ile gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde haftada bir gün hastanemiz uzman hekimleri ve üniversite hekimleribirlikte göz ameliyatları gerçekleştiriyor. Bölgemizin önemli bir ihtiyacını böylece çözmüş olduk. 2020 Mart ayına kadar sürecek olan bu projede yer alan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...