BAŞKAN SELÇUK ÇINAR : 25 YILLIK ESNAFLARI UNUTMADI
BAŞKAN SELÇUK ÇINAR : 25 YILLIK ESNAFLARI UNUTMADI
224 defa okunmuş - 20 Kasım 2019 - Çarşamba 16:25

BAŞKAN SELÇUK ÇINAR : 25 YILLIK ESNAFLARI UNUTMADI

 

Kumluca Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen esnaflıkta 25'inci yılı dolduran çeyrek asırlık esnaflara 25'inci  yılın anısına plaket verildi.

Kalekulede düzenlenen etkinliğe Kumluca Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selçuk Çınar, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Eren,Sanayi Sitesi Başkanı ve yönetim ve denetim kurulu üyeleri, 25 yıl Kumluca'da hizmet veren esnaflar katıldı.

ÖNCELİĞİMİZ KUMLUCALI ESNAFIN MENFATLERİNİ KORUMAKTIR

 

Esnaflıkta 25'inci yılını tamamlayan Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selçuk Çınar,"  Önceliğimiz Kumluca esnafının menfaatlerini korumak ve yanında olmaktır.Biz esnaflar ülkemizin ilimizin ve Kumluca'mızın adeta lokomotifleri ve ekonomiye katkı sağlayan bireyleriyiz.25 yıl boyunca bu alanda işine devam eden ustalarımız ahlaktan dürüstlükten ve kaliteden hiç ödün vermeden Kumlucamıza hizmet etmesinden son derece onurlu ve gururluyuz.Siz değerli üyelerimizle  ustalarımızla bir kahvaltı programında bir araya gelip hem tanışma hem de kaynaşma amacıyla bu toplantı düzenlemiş bulunuyoruz. Geride bıraktığımız 25 yıl anısına siz değerli üyelerimize plaket takdim edip onurlandıracağız.Sizlerle birlikte ben de meslek hayatımda 25 yılını doldurmanın mutluluğunu yaşıyorum.Maddi değeri az olsa da bugünün anısına sizler için manevi değeri yüksek olan bu hediyemizi iyi bir yerde saklamanızı umarım" dedi.

Önceliğinin Kumlucalı esnafın menfaatlerini korumak olduğunu belirten Başkan Çınar, " Değerli üyelerimiz mesleğini bırakan ve mesleğini ilk günkü aşkla devam eden tüm üyelerimize sağlık mutluluk huzur dolu bir hayat sürmelerini temennisi ile Kumluca esnaf sanatkarlar odası olarak katılımlarınızdan dolayı şahsım yönetim ve denetim kurulu adına teşekkür ederim "dedi.

Başkan Çınarın plaketini  Yönetim Kurulu üyesi Azize Uras takdim etti.

Etkinlik sonunda çeyrek asırlık esnaflara Başkan Çınar ve yönetim ve denetim kurulu üyeleri tarafından manevi değeri yüksek olan plaket takdim edilmesinin ardından program sona erdi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...