İSMAİL KARATAŞ GÜVEN TAZELEDİ HAL YÖNETİMİNDEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERİLDİ
Finike Toptancı Hali Olağan Genel Kurulu Hal Binasında gerçekleştirildi. Toplantının Divan Başkanlıklarını Şaban Çetin,Musa Demirok,Şükrü Açıkyürek,Şaban Eskin ve Ali Atayık yaptılar.
216 defa okunmuş - 21 Kasım 2019 - Perşembe 16:37

Tek liste ile girilen seçimde Dernek Başkanlığına İsmail Karataş yeniden seçilirken yönetim kuruluda şu isimlerden oluştu. İsmail Karataş, Ali Bağrıyanık, Ali Geyikçi, Bekir Yeşiloğlu, Mustafa Kamil Eker, Reşit Yıldız, Ramazan Tümen, Ramazan Karaküçük, İbrahim Özpak, Hüsnü Gebeş .

Dernek Başkanı İsmail Karataş yapmış olduğu konuşmada şu ifadelerde bulundu; Uzay Çatı Projesinin tamamlanması, halimizin belli bölgelerinde biriken su birikintilerine karşı önlem alınması veya tahliye yolları açılması gerekmektedir.
Derneğimizin iktisadi ve fiziki açıdan büyütülüp daha iyi yerlere getirilmesi, hal müdürlüğümüzden halin girişine kadar olan kısımda ki uzay çatının ışıklandırılması önem arz etmektedir.

Tüccar ve komisyoncu ardiyelerinin kiralarının bir yıl daha uzatılması hususu, ardiyesi olmayan ve bu yüzden mağduriyetler yaşayan tüccarlarımıza ardiye tahsis edilmesi iyi olacaktır.

Yeni dönemde hal açılış programı düzenlenmesi ve bunun geleneksel hale getirilmesi birlik ve beraberlik açısında faydalı.

Finike Toptancı Halimize laboratuar ve analiz merkezi kazandırılması en büyük hedeflerimizdendir” dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...