ÖĞRENCİLERDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERİNE VEFA
Kumluca Atatürk ilkokulu ve Ortaokulu yönetici ,öğretmen ve öğrencileri vefa değerleri etkinliğinde Atatürk İlkokulundan emekli olan öğretmenlere ahde vefa örneği gösterdi.
1489 defa okunmuş - 21 Kasım 2019 - Perşembe 16:57

Okulun konferans salonunda bir araya gelen emekli öğretmenlere ve mezun öğrencilere, okulun öğretmenleri, öğrencileri ve velileri tarafından hazırlanan sunum ve şiir dinletisiyle duygusal anlar yaşadılar.

Ardından emekli öğretmenlere, yıllar önce mezun ettikleri öğrencileri tarafından plaket takdim edildi.

Okul Müdürü Ahmet Özdemir, " Vefa değerleri etkinliğinde kendininde yıllar önce mezun olduğum okulumda,bizlere ve binlerce öğrenciye bilgi paylaşan,önderlik eden okulumuzda emek veren öğretmenlerimize mutlu etmek istedik.Bizlere emek veren değerli öğretmenlerimizi hatırlamak,öğretmenler gününde en anlamlı hediyenin yetiştiği öğrencilere tarafından değer verildiği bilinciyle ne kadar anlamlı bir meslek yaptıklarını hatırlatmak istedik. okulumuzda yaptıkları çalışmalar, verdikleri emek için sonsuz teşekkürlerimizi sunduk" dedi.

Ardından okul bahçesinde düzenlenen konserde öğrenciler,öğretmenler ve emekli öğretmenler hep birlikte şarkılar söylenmesinin ardından etkinlik sona erdi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...