KUMLUCA’DA İLK DEFA RENKLİ EKMEK ÜRETTİLER
Kumluca’da faaliyet gösteren Uysal Ekmeğin ilk defa ürettiği renkli organik ekmekler büyük ilgi görüyor.
1140 defa okunmuş - 02 Aralık 2019 - Pazartesi 14:37

Kumluca’da ekmek ve unlu mamuller sektöründe yıllardır hizmet veren, Uysal Ekmek ve Unlu Mamuller İşletmesi Kumluca’da müşterilerine yeni ürünlerini tanıtmanın, daha sağlıklı, besin değeri yüksek, hiçbir katkı maddesi içermeyen bu alanda ilçemizde bir ilk olan ürünleri halkımızın sofralarına sunmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.

İşletme sahibi Veysi Uysal , “ Kumluca halkımıza bir ilki tattırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şu çok iyi bilinmelidir ki bizim önceliğimiz halkımızın sağlığıdır. Bu anlamda halkımıza daha sağlıklı, kaliteli, besin değeri yüksek ürünler sunabilmek için her gün yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Son ürettiğimiz ürünler de bu anlamda bir ilk. Mevcut ürün yelpazemizi içerisinde maya, boya ve hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünler dâhil ettik. Bu ürünler mor rengini içerisindeki patlıcan ve pancarlı olan renkli ekmek, ayçekirdekli tam tahıl ekmeği, ayçekirdekli mısır ekmeği, zeytinyağlı ekmek, zerdeçallı sarı ekmeği gibi çeşitleridir.”

Uysal, “ İşletmemiz yıllardır olduğu gibi bundan sonra da güler yüzlü kadrosuyla kendi alanında yeniliklerin öncüsü olmaya, hijyenik ortamda ürettiği ürünleri en sağlıklı bir şekilde halkımızın sofraları sunmaya devam edecektir “ dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...