BAGP ULUSLARARASI TOPLANTIDA BATI ANTALYAYI ANLATTI
Batı Antalya Gençlik Platformu (BAGP) Union for the Mediterranean (Akdeniz Birliği) tarafından düzenlenen Turizm: Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesinde Gençlere Yönelik İş İmkanlarını Arttırmak" konulu konferansa katıldı.
611 defa okunmuş - 09 Aralık 2019 - Pazartesi 10:00

Konferans Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 43 ülkenin kurucusu olduğu Akdeniz Birliği tarafından İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlendi.

Barcelona'daki Akdeniz Birliği genel merkezinde düzenlenen konferansa Batı Antalya Gençlik Platformu (BAGP ) kurucu temsilcilerinden Oğuzhan Dalmaz katıldı.

' BATI ANTALYA BÖLGESİ EKOLOJİK TURİZMİN MERKEZİDİR '

BAGP temsilcisi Oğuzhan Dalmaz, Turizmin geleneksel halinden uzaklaştığını ve gelecekte altenatif-ekolojik turizm odaklı bir sektör olacağının altını çizerek Batı Antalya bölgesinin bunun için en uygun yerlerden biri olduğuna dikkat çekti. Böylelikle buradaki kültürden yararlanılabileceğini genç nüfusunda yoğun olmasından dolayı işgücünün sağlam olduğunu vurguladı.

Yaklaşık 15 ülkeden farklı temsilcilerin olduğu toplantıda Akdeniz Birliği Genel Sekreter Yardımcılarından Büyükelçi Marisa Farugia ve Malta Üniversitesi'nden Araştırmacı Julian Zarb, Oğuzhan Dalmaz'a ve BAGP'a uluslararası konferansa katılıp Türkiye'yi temsil ettiği için teşekkür edip, mutluluk duyduklarını belirtti.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...