VELİ ÖZDİL ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Daha önce Finike İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevini yapan Veli Özdil kongrede İlçe Başkanlığına tekrar aday olacağını açıkladı. Gazetemize açıklamada bulunan Veli Özdil şu ifadelerde bulundu.
578 defa okunmuş - 12 Aralık 2019 - Perşembe 15:16

Değerli Finikeliler 1993 yılından itibaren Finike'nin çeşitli okullarında okul müdürü, öğretmen ve ayrıca şube müdürü olarak görev yaptım. Emekli olunca da tarafıma tevdi edilen İYİ Parti kurucu başkanlık görevini hakkıyla yürütmeye çalıştım.Kendilerine teşekkür ederim.

Partimiz kuruluşundan sekiz ay sonra genel seçimlere katıldı. İYİ Parti yönetimi kurulu olarak partimizi seçime hazırlayarak %19,2 'lik oy oranı ile başarılı olduk. Genel merkezin talimatıyla tüm ilçe başkanlarının istifası istenince Finike Yönetim kurulu olarak istifamızı İl yönetim kuruluna sunduk. Üst üstte gelen seçimler sonucu kongre yapamayan ilimiz kongre sürecine girmiştir.

Sayın Genel başkanımızın ifade ettiği gibi "amacımız bu ülkeyi bayram sofrasına oturtmak" düsturu ile toplumun her kesimini temsil edecek yönetim kurulunu oluşturarak ilçemizde bayram sofrasını kurmaya talibim. İYİ Parti İlçe Başkanı adayı olarak partili İYİ dostlardan ve tüm Finikelilerin desteklerini bekliyorum.
Saygı ve selamlarımla. Her şey daha İYİ olacak.

HABER;ANTALYA A GAZETESİ

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...