PORTAKALBAHÇEM.COM’DAN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ DAHA
PORTAKALBAHÇEM.COM’DAN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ DAHA
305 defa okunmuş - 17 Aralık 2019 - Salı 10:27

PORTAKALBAHÇEM.COM’DAN  ÖRNEK BİR DAVRANIŞ DAHA

 

PORTAKALBAHÇEM.COM tarafından Finike İskele mahallesinde eğitim veren 50.Yıl Anaokulundaki minik öğrencilere yerli malı haftası dolayısıyla yöremizde yetişen narenciye ürünleri hakkında bilgiler verildi.

 

Düzenlenen etkinliğe Finike Kaymakamı Ergün Baysal ,Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Aktar,Milli Eğitim Müdürü Hüsnü Karataş,İlçe Tarım Müdürü Hasan Ali Gültekin,İskele Mahallesi Muhtarı Ahmet Çobanoğlu,Okul Yöneticileri ve Öğretmenler katıldılar.

 

PORTAKALBAHÇEM.COM Sahipleri Mete Apaydın ve Akın Veziroğlu,Finike’de yetişen narenciye ürünleri hakkında minik öğrencilere bilgiler vererek onlara boyama kitabı ile kalem hediye ettiler.İçerisinde portakal,nar ve yazır üzümü kuruları ile mandalina bulunan paketleri çocuklara ikram eden Apaydın ve Veziroğlu;Narenciye ürünlerinin sağlık açısından faydalarını anlattılar.

 

Okul Müdürü Ziya Kelleoğlu Mete Apaydın ve Akın Veziroğlu’nun nazik davranışı dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.Kaymakam Ergün Baysal ile birlikte programa katılan davetliler öğrencilerin okul bahçesinde ağaç dikmelerine eşlik ettiler.

 

ÖĞRENCİ VELİLERİ KAYMAKAM’DAN

TRAFİK ÖNLEMLERİNİN ALINMASINI İSTEDİ

 

Kaymakam Ergün Baysal,Okul Müdürü Ziya Kelleoğlu’ndan okulun sorunları hakkında bilgiler aldı.Öğrenci velileri Okul civarında trafik düzenlemeleri ve park sorununu dile getirerek yardım istediler.Konu ile ilgili Kaymakam Baysal Milli Eğitim Müdürü Hüsnü Karataş ve Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Aktar’dan çalışma yapmasını istedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...