HALİL ÖZTÜRK’TEN BAŞBUĞ’A VEFA
558 defa okunmuş - 27 Aralık 2019 - Cuma 13:55

Elmalı’da geçmiş dönem Belediye Başkanı Ümit Öztekin tarafından Alparslan Türkeş Caddesinin isminin kaldırılmasından sonra Yeni Belediye Başkanı ülkücülere büyük bir vefa örneği göstererek caddenin ismini Alparslan Türkeş Caddesi olarak yeniden değiştirdi.

İYİ Parti’nin önceki il başkanı Mali Müşavir Ahmet Aydın yapmış olduğu açıklamada; “Duygulanmamak elde değil.2014'te göreve gelen dönemin AKP'li Belediye Başkanı ilk iş olarak "Başbuğ Alparslan Türkeş Bulvarı'nın" tabelasını kaldırtmak olmuştu. Ülkücülere olan kinini bu denli bir harekette bulunarak gösteren Belediye Başkanına dönemin Ülkü Ocakları İlçe Başkanı olarak tepkimizi dile getirmiştik.

VE TARİH 2019

Halkın teveccühü ile göreve gelen İYİ Partili Belediye Başkanımız sn. Halil Öztürk tarafından Alparslan Türkeş'in ismi tekrar caddedeki yerini aldı. Ve bu tabelanın tam da işyerimin karşısında konuşlanması sizce tesadüf mü? Adaletine sual olunmayacak Allah'a sonsuz hamdu senâlar olsun. Kolay gelmedik bu günlere.Gerçekten duygulanmamak elde değil. Teşekkürler Halil Öztürk” dedi.

İ

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...