ARİF KOCACIK KUMLUCA CHP İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ
449 defa okunmuş - 06 Ocak 2020 - Pazartesi 10:30

ARİF KOCACIK 88 OY
FAHRETDİN KARAÖZ 78 0Y

CHP Kumluca Olağan seçimli İlçe Kongresinde 166 delegenin 88’nin oyunu alan Arif Kocacık ilçe Başkanı seçildi.

Kumluca Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde yapılan CHP Kumluca Olağan İlçe Kongresine CHP Antalya Milletvekilleri Aydın Özer, Cavit Arı, Kumluca Belediye başkanı Mustafa Köleoğlu, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, İYİ Parti Kumluca İlçe Başkanı Bekir Bircan ve CHP çevre ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Kongre’de kayıtlı 172 delegeden 166’sı oy kullandı. 166 oyun hepsi geçerli sayıldı. Geçerli 166 oydan 88’ni Arif Kocacık aldı. 78 ini de Mevcut Başkan Fahretdin Karaöz aldı. 88 oy alan Arif Kocacık Kumluca CHP’nin yeni ilçe başkanı oldu.

CAVİT ARI;TEZKEREYİ ALKIŞLAYANLARIN
ÇOCUKLARI ASKERE GİTMEMİŞ

Divan Başkanlığını Antalya Milletvekili Cavit Arı , Başkan Yardımcılığını Ergün Özer , Divan Katipliğini Emin Korkmaz’ın yaptığı kongrede Cavit Arı yapmış olduğu konuşmada “Ülkenin içinde bulunduğu durum malum. Ankara’dan da Antalya’dan da nereden bakarsak bakalım durum iyi değil. Eğitimde 17 yılda gelinen durum ortada. Tarımda her bakan ayrı bir anlayış getirdi. Bu hükümetin eğitim ve tarım politikaları çökmüş durumda. Komşularımızda sıfır sorun var iken sıfır dost kaldı. Libya’da Türk askeri teskere ile bataklığa çekiliyor. Tezkereyi alkışlayan milletvekillerinin çoğunun çocuğu askere gitmemiş. Şehir hastanelerinin asıl sahipleri özel firmalar. Yani bu hastaneler rantiyecilerin hastanesi. Yıllar sonra Finike ve Kumluca’da CHP Belediye seçimlerini kazandı. Bu durum CHP’nin iktidara geleceğinin müjdesidir” dedi.

HABER;ATİLA DEMİRPARMAK
ANTALYA A GAZETESİ

 
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...