ANTALYA A GAZETESİ 14 YAŞINDA
ANTALYA A GAZETESİ 14 YAŞINDA
397 defa okunmuş - 06 Ocak 2020 - Pazartesi 14:19

ANTALYA A GAZETESİ 14 YAŞINDA

14 Yıl önce vatanına, bayrağına, ezanına, milletine, Atatürk İlke ve İnkılaplarına, Cumhuriyetimize bağlı olarak çıktığımız bu yolda halkımızın desteği ile şimdi daha da güçlüyüz….

O günden bugüne  bu değerlerimizden hiç taviz vermedik. Kendi kurmuş olduğumuz, kimseden destek almadığımız ve istemediğimiz gazetemizi bugüne getirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Biz bölgenin ilk günlük gazetesiyiz. Yenilikleri , tartışmayı, tartıştırmayı biz getirdik. Hiçbir zaman kimsenin özel hayatına , şerefine ve haysiyetine leke sürecek haberi bugüne kadar yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Halkın çıkarlarını başta çevre konuları olmak üzere hep ön planda tuttuk bundan sonra da tutmaya devam edeceğiz. Hiç kimseye ve hiç bir siyasi partiye yandaş olmadık. Elbette bizim de bir siyasi görüşümüz mevcut olup buda bizim özelimizdir.

Gazetemiz yenilenen hali ile bölge gazetesi olma yolunda yeni adımlar atıyor. Şimdiye kadar sizlerin  desteği ile bu zamana kadar geldik. Bundan sonrada abone ve reklam desteklerinizi bekliyoruz. Çünkü bu gazete sizin gazeteniz.Saygılarımla Atila Demirparmak….

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...