FİNİKE’DE BOLDAĞ AYDINLANDI
Finike’nin eşsiz doğal güzelliği ve tarihi dokusu ile adından söz ettiren Boldağ Mahallesi aydınlandı. Uzun yıllardır süren elektrik sorununun çözülmesi mahalle halkı ve vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
397 defa okunmuş - 10 Ocak 2020 - Cuma 10:36

Edinilen bilgiye göre 10 kilometre uzunluğunda ki zor coğrafi koşullardan 2 Milyon TL maliyet ile gerçekleştirilen yatırım sayesinde mahalle halkı 2020 yılına aydınlanmış bir şekilde giriyor. Mahalle halkının mutluluğunu paylaşmak üzere Boldağ’ı ziyaret eden Finike Kaymakam’ı Ergün Baysal , AK Parti İl Başkan Yardımcısı Emin Madenci, AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ ve Akdeniz EDAŞ Müdürü Hasan Şener yapılan yatırımı yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ “Finike’nin yayla olarak kullanılan Boldağ mahallesine elektiriğe kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Süreçte emeği geçen dış işleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na MYK üyemiz Mustafa Köseye milletvekillerimiz Atay Uslu Kemal Çelik Sena Nur Çelik İbrahim Aydına ve Antalya Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’na, İl Başkanımız İbrahim Ethem Taş’a teşekkür ederiz” dedi.

HABER;ANTALYA A GAZETESİ

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...