GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLAYAN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ
GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLAYAN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ
196 defa okunmuş - 13 Ocak 2020 - Pazartesi 14:30

GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLAYAN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Finike ve Kumluca’da faaliyet gösteren gazete sahipleri, çalışanları ve ajans muhabirlerine kurum ve kuruluşlar tarafından etkinlikler, ziyaretler ve kutlama mesajları yayınlandı.

Finike Kaymakamı Ergün Baysal 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yapmış olduğu açıklamada günümüzü kutlayarak çalışma hayatımızda başarılarımızın devamını diledi.AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve beraberindeki İlçe Başkanı Osman Aladağ ve İl Başkan Yardımcısı Emin Madenci ile gazetemizi ziyaret ederek , Finike Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy’da telefonla arayarak günümüzü kutlayıp başarılı çalışmalarımızın devamını diledi.

 Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi kahvaltılı toplantıda , Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu yemekli toplantıda , Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ise telefonla arayarak günümüzü kutladılar. MHP İlçe Başkanı Recep Şahin ve Kadın Kolları Başkanı Gülcan Işık ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladılar, başarılarımızın devamını dilediler.

 AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal ve yönetim kurulu üyeleri Kumluca Şubemizi ziyaret ederek, Finike CHP İlçe Başkanı Aydın Arıcan , Antalya Büyükşehir  Belediye Meclis Üyesi Şefik Durdaş, Finike Önceki Dönem Belediye Başkanlarımız Kaan Osman Sarıoğlu, Nail Dülgeroğlu, Finike ADD Başkanı Atilla Öztürk,   Kumluca Ziraat Odası Başkanı Hidayet Kökçe, Finike Belediye Meclis Üyesi İsmail Şentürk, Finike Komisyoncular Dernek Başkanı İsmail Karataş ve yönetim kurulu üyeleri, Kumluca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Tektemir, Finike CHP  Kadın Kolları Başkanı Hülya Tutal , Finike Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Şimşek, Lider Sürücü Kursu Sahibi Samet Kocakaya, Kumluca Merkez Mahalle Muhtarı Serkan Ersoy ve esnaflarımız ile çok kıymetli dostlarımız ziyaret ederek , çiçek göndererek ve arayarak günümüzü kutladılar. Antalya A Gazetesi olarak teşekkür ederiz.

 

 

GEYİKÇİ: EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ VATANDAŞLARIMIZ

 

Finike Belediyesi bünyesinde hizmet veren kafeteryada düzenlenen etkinliğe; Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Belediye Başkan Yardımcısı Sıdıka Gökyar Kızılca, ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

 

Başkan Geyikçi, “Demokrasinin vazgeçilmez unsuru, kamuoyunun haber alma hakkını ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla, mesleklerini özveri ile icra eden tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.Programda yerel gündeme değinen Geyikçi “Öncelikli hizmetlerinin altyapı olduğunu belirterek, kanalizasyon sorununu 2021 sonlarına doğru tamamlamayı hedeflediklerini belirterek şunları söyledi.7 Mahallemizde kanalizasyonun yapılması gerekiyor. Kaş’tan , Gazipaşa’ya kadar kanalizasyonu olmayan tek ilçeyiz. 2020 yılı Sonbahar’ında Büyükşehir Belediyemiz bu mahallelerimizde kanalizasyon inşaatına başlayacak.

 

Kamuya hizmet standardı konusunda titiz çalışma yürütüldüğünü ifade eden Geyikçi, belediyenin kurumsal kimliği saygınlığını önemsediklerini ve altyapı hizmetlerinin tamamlanmasının ardından da kent meydanı gibi büyük projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Şeffaf bir yönetim anlayışı ile vatandaşların güvenini kazandıklarını belirten Geyikçi “Göreve geldiğimiz ayın sonunda 10 Milyon TL bir borç ödemesi ile karşı karşıya kaldık. Vatandaşlarımız belediyeye olan 8,5 Milyon TL borcunu ödeyerek bizleri rahatlattı. Daha önce Yüzde 40  olan tahsilatlarımız Yüzde 70’lere çıktı. Vatandaşlarımızın güvenini ve desteğini arkamızda hissediyoruz” dedi. HABER ATİLA DEMİRPARMAK

 

 

 

 

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...