FİNİKE'DE YEŞİLÇAM ŞARKILARI KONSERİ
FİNİKE'DE YEŞİLÇAM ŞARKILARI KONSERİ
367 defa okunmuş - 20 Ocak 2020 - Pazartesi 13:52

FİNİKE'DE YEŞİLÇAM ŞARKILARI KONSERİ

 

 Finike Ziraat Odası Türk Müziği Topluluğu, şef İbrahim Bilgenoğlu yönetiminde, Yeşilçam Şarkıları'ndan derlenen repertuarla konser verdi.

 

Finike ve Kumluca'dan çeşitli meslek gruplarına mensup insanların oluşturduğu müzik topluluğu, Mahmut Esen Kültür Merkezi'nde konser verdi. Sunuculuğunu koro ekibinden Kamile Akın'ın yaptığı konseri, Finike Kaymakamı Ergün Baysal, Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin, Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı, CHP İlçe Başkanı Aydın Arıcan, MHP İlçe Başkanı Recep Şahin, Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu ve ADD Başkanı Atilla Öztürk  çok sayıda davetli izledi.

 

Koro ve solo şarkıların beğeniyle izlendiği programa İstanbul'dan şeref konuğu olarak katılan topluluğun kurucu şefi Ekrem Akköse de Türk Sanat Müziği'nin sevilen eserlerini seslendirdi. İki bölüm olarak hazırlanan konserin sonunda Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin, Koro Şefi İbrahim Bilgenoğlu'na çiçek verdi. Koro ekibi de Şef Bilgenoğlu'na, kurucu Şef Ekrem Akköse'ye, Ziraat Odası Başkanı Halil Sarıçobanoğlu'na ve saz ekibine çiçek takdim etti.

Finike Ziraat Odası Türk Müziği Topluluğu’na kurulduğu günden beri her türlü desteği veren Oda Başkanı Halil Sarıçobanoğlu’na Koro Şefi İbrahim Bilgenoğlu tarafından teşekkür edildi. DHA

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...