FİNİKE’DE SALON SPORUNDA BAŞARININ ADI SAİT ULUTAŞ
FİNİKE’DE SALON SPORUNDA BAŞARININ ADI SAİT ULUTAŞ
522 defa okunmuş - 28 Ocak 2020 - Salı 16:51

FİNİKE’DE SALON SPORUNDA BAŞARININ ADI SAİT ULUTAŞ

 

Finike Yeni Mahallede faaliyet gösteren Life Fitness Center Spor Salonuna  bay ve bayanların  yoğun ilgisi devam  ediyor.

2012 yılından beri Finike’de faaliyet gösteren Life Fitness Center Spor Salonu Akdeniz Üniversitesi Spor Akademisi mezunu Sait Ulutaş tarafından işletiliyor. Bu konuda almış olduğu eğitimi ve mesleğindeki tecrübesi ile Antalya’da uzun yıllar hocalık yaparak,  salon işleten Ulutaş’ın spor salonunda maliyeti çok yüksek ve modern spor aletleri bulunuyor.

Finike’ye ve spora olan sevgisinden dolayı Finike’ye yerleşen Ulutaş  son sistem profesyonel  spor aletlerini vatandaşların hizmetine sunuyor. Antalya’da Üst düzey salonlarda uzun yıllar hocalık yapan ve salon işleten Ulutaş alanında bölgenin  eğitim almış ve tecrübeli ismi.

Bu bilgi ve tecrübemle Finike’de 2012 yılında açmış olduğum Fitness salonumda  işini titizlikle yaptığını belirten  Ulutaş  “vatandaşlarımın bana şimdiye kadar göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalıştım. Bundan sonra da aynı heyecan ve disiplin ile hizmet vermeye devam edeceğim” dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...