LİKE SİGORTA KUMLUCA TEMSİLCİSİ MEHMET ALİ KARAMAN
LİKE SİGORTA KUMLUCA TEMSİLCİSİ MEHMET ALİ KARAMAN
433 defa okunmuş - 28 Ocak 2020 - Salı 16:52

LİKE SİGORTA KUMLUCA TEMSİLCİSİ MEHMET ALİ KARAMAN

 

Sektörün değişen dinamikleri içerisinde tecrübelere dayanarak kurulan LİKE Sigorta profesyonel bir yapı içerisinde Kumluca’da da büyümeye devam ediyor.

Yenilikçi, öncü, nitelikli ve profesyonel bir sektör vizyonu çerçevesinde hizmetlerine devam eden LİKE Sigorta Kumluca’da da faaliyetlerine devam ediyor.

LİKE sigortaya dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak ilkesi ile hareket eden LİKE Sigorta’nın Kumluca temsilcisi Mehmet Ali Karaman şu ifadelerde bulundu. “Kumluca Merkez’de ki iş yerimiz de Batı Antalya’nın temsilciliğini yapıyoruz.  İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz” dedi.

LİKE Sigorta Kumluca Karşıyaka Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Türkan Hanım Apartmanı,No:48/1 ,Asat Arkasında faaliyet gösteriyor.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...