BU MECLİS ÇOK GÜZEL MECLİS BU MECLİSTE SAYGI SEVGİ VAR
BU MECLİS ÇOK GÜZEL MECLİS BU MECLİSTE SAYGI SEVGİ VAR
392 defa okunmuş - 06 Şubat 2020 - Perşembe 16:55

BU MECLİS ÇOK GÜZEL MECLİS BU MECLİSTE SAYGI SEVGİ VAR

31 Mart 2019 yerel seçimleri üzerinden yaklaşık 10 ay gibi bir süre geçti.Geçen bu süre içerisinde Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’nin de uzlaşmacı tavırları ile CHP,AK Parti,İYİ Parti ve MHP’li meclis üyelerinin Finike’nin menfaatlerinde birleşmesi vatandaşları mutlu ediyor.

Şubat ayı belediye meclis toplantısı öncesi konuşan Başkan Geyikçi “Ankara’da ki ziyaretleri konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi. Ziyaretleri esnasında AK Parti Milletvekili Atay Uslu, İYİ Parti Milletvekili Hasan Subaşı’yı ziyaret ettiğini belirten Geyikçi Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na da ziyaret talebimiz oldu. Kendisi biz seçildiğimiz gün bizi arayarak kutladı. Randevu verildiği zaman kendisini ziyaret edeceğim” dedi.

LİMANI HALKIMIZA AÇACAĞIZ

Finike’de ki tarihi 33 evin restorasyonu için Sayın Valimiz 2,5 Milyon TL yardımda bulunuyor. Yakın bir zamanda bu projemizi ihaleye çıkaracağız. Limanda ki çalışmalarımız sürüyor. Limanı halka açacağız. Burada mini tiyatro , konser, açık hava konseri gibi alanların olduğu projelerimiz olacak. 300 parselin borcu ödenmiştir,eski Kaymakamlık binasının yıkımı ile ilgili Kaymakamımız tarafından Valiliğe yazı yazılmıştır diyerek son gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

KIZILCA;BAYRAĞIMIZA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Belediye Başkan Yardımcısı Meclis Üyesi Sıdıka Gökyar Kızılca “Geçtiğimiz günlerde Elazığ’da yaşanan 6.8’lik depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet , yaralılara acil şifalar diliyoruz. Deprem bölgesine gönderilen yardımda halkımıza can başla çalışan belediye personelimize teşekkür ederim. Avrupa Parlamentosunda bayrağımıza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Kutsal değerlerimize el uzatmak şüphesiz kimsenin haddine değildi. Halkımız bayrağına sahip çıkarak her yeri bayraklarla donatması bu hadsizlere verilen en güzel cevaptır” dedi.

YAZAR;ŞEREFSİZ YUNAN VEKİL BOZUNTUSUNU KINIYORUM

Belediye Meclis Üyesi Ertürk Yazar’da “Geçtiğimiz günlerde rahmetli olan Meclis Üyemiz Arif Ertuğ’un babası Mehmet Ertuğ, Selçuk Yiğit’in Amcası Mustafa Yiğit ve vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet diliyoruz. Yine deprem bölgesinde ölenlere Allahtan rahmet,yaralılara acil şifalar diliyoruz.Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimiz sürat ile deprem bölgesine yardımlarını ulaştırmışlardır.Allah onlardan razı olsun.

KONYAALTI PROJESİNİN İPTALİNİ DOĞRU BULUYOR

EMITT’DE ÖDÜL ALAN KOCAKAYA BAŞKANIMIDA KUTLUYORUM

 Geçtiğimiz günlerde Türk bayrağını yırtan Şerefsiz yunan vekil bozuntusunu şiddetle kınıyorum.Bu bayrağa uzanan el iflah olmaz.Bizi başkaları ile karıştırmasın biz bu bayrağa uzanan eli kırarız dedi.Büyükşehir Belediyemizin Konyaaltı sahil projesi ihalesini iptal etmesini doğru ve yerinde atılmış bir karar olarak değerlendiriyor Muhittin Böcek Başkanımıza teşekkür ediyoruz.Biz İYİ Parti olarak Antalya’nın yararına olan her şeyin yanında olacağız.24.sü düzenlenen EMITT fuarında tanıtım ödülü sahibi olan Demre Belediye Başkanımız Okan Kocakaya Başkanımı  kutluyorum.

AYTEKİN; FİNİKE BELEDİYEMİZİ KUTLUYORUM

Belediye Meclis Üyesi Çiğdem Aytekin’de konuşmasında deprem olduğu gün Finike dışında olduğunu belirterek Finike Belediyesinin  deprem bölgesine gönderdiği yardımlardan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Aytekin :Antalya A Gazetesinde çıkan deprem ile ilgili haberin dikkate alınması gerektiğini söyleyerek bu konuda çalışma yapılmasının önemine dikkat çekti.

 

Konuşmaların ardından meclis gündemine geçildi.

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...