KUMLUCA SINAV KOLEJİNİN BURSLULUK SINAVINA REKOR KATILIM
KUMLUCA SINAV KOLEJİNİN BURSLULUK SINAVINA REKOR KATILIM
364 defa okunmuş - 17 Şubat 2020 - Pazartesi 09:15

KUMLUCA SINAV KOLEJİNİN  BURSLULUK SINAVINA REKOR KATILIM

 

Kumluca Sınav Kolejinin cumartesi günü gerçekleştirdiği bursluluk sınavına rekor düzeyde katılım gerçekleşti.Toplam üç oturumda gerçekleşen sınava yaklaşık 2000 öğrenci katıldı.

Açıldığı günden bugüne dek göstermiş olduğu akademik başarılarla  adından sıkça söz ettiren Sınav Koleji yöre halkının gurur kaynağı olmaya  devam ediyor.

Bu başarılarıyla tercih edilen,seçkin bir okul haline  gelen kolej; 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında  başladığı bursluluk sınavlarının bu yıl 6.sını gerçekleştirerek yöre halkından yine tam not aldı.4.sınıftan11.sınıfa kadar tüm kademelerde öğrencilerin ter döktüğü sınavda özellikle 4.sınıf ve 8.sınıf kademelerinde yoğun bir katılım dikkat çekti.

VELİLERDEN DE YOĞUN KATILIM

Çocuklarını sınava  getiren ve okulu merak eden yoğun veli katılımının olduğu da gözlerden kaçmazken, yaklaşık  2500 anne babanın sınav süresince okulda misafir edildiği,bilgilendirme toplantılarının yapıldığı ve çeşitli ikramların olduğu bilgisine ulaşıldı.

SINAV BİZİM İŞİMİZ

Yoğun katılım ve ilgiden memnuniyetini belirten Sınav Koleji Kumluca Kampüsü Genel Müdürü Osman Aydın ”Yöre halkının bu teveccühü bizleri hem mutlu etti hem de gururlandırdı. Bu yola koyulduğumuz 2015-2016 eğitim öğretim yılından bu yana seçkin kadromuz ve özverili çalışma prensibimizle ulusal sınavlarımızda,bursluluk sınavlarımızda hatta uluslar arası sınavlarda kendimizi kanıtladık ve çıtayı hep yüksek tuttuk.Kurumumuz;kemikleşmiş öğretmen kadrosuyla ekip çalışmasının en güzel örneğidir.Markamızdan da anlaşılacağı üzere “Sınav bizim işimiz bu gurur hepimizin gururu,başarısı.O yüzden bu yolda bizi yalnız bırakmayan yöre halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek sözlerine son verdi. HABER: SAVAŞ KALABALIK

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...