ARICAN: BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ
ARICAN: BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ
369 defa okunmuş - 25 Şubat 2020 - Salı 16:57

ARICAN: BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

CHP Antalya İl Kongresinde İl Disiplin Kurulu Üyesi olarak seçilen Hikmet Balaban yapılan toplantıdan sonra İl Disiplin Kurulu Başkanlığına getirildi.

İl Disiplin Kurulu Başkanlığına getirilen Hikmet Balaban, CHP Kadın Kolları Başkanı Gönül Arıkan , Gençlik Kolları Başkanı Ersin Dalgıç, CHP İlçe Başkanı Aydın Arıcan’ı ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

CHP İlçe Başkanı Aydın Arıcan “Şubat başında yapılan CHP Antalya İl kongresinde, İl disiplin kurulu üyesi olarak seçilen Finike Gökbük Mahallesinden Hikmet Balaban son olarak yapılan toplantıda il disiplin kurulu başkanlığına getirildi. Alınan bu karar Finike CHP üyeleri tarafından takdir ve sevinç ile karşılandı. Uzun yıllar partimizin her kademesinde hizmet veren Hikmet Balaban’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Arıcan “Parti Yönetimimiz  Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Partimizin bayrağını dahada yükseğe çıkarmak en büyük hedefimizdir” dedi. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...