KUMLUCA SANAYİMİZE KİMLİK KAZANDIRDIK
KUMLUCA SANAYİMİZE KİMLİK KAZANDIRDIK
337 defa okunmuş - 09 Mart 2020 - Pazartesi 15:41

KUMLUCA SANAYİMİZE KİMLİK KAZANDIRDIK

 

Kumluca Yeni Sanayi Sitesi yönetim kurulu başkanlığını 2 yıldır ekip arkadaşlarıyla birlikte başarıyla yöneten Durmuş Tomaç yeniden aday olduğunu açıkladı.

 

Tomaç gazetemize yapmış olduğu açıklamada; 2 yıldır yönetim olarak elimizdeki imkanlarla ne yapılması gerekiyorsa hepsini yaptık. Sanayimizin varlığını htirerek kimlik kazandırdık. Sanayi sitemize 1500 metre uzunluğunda çevre duvarı ve 16 giriş ve çıkış kapısı yaptırarak sitemizi daha güvenli hale getirdik. Altyapı çalışmaları kapsamında tıkanık olan su giderlerini sürekli olarak temizlettik ve yeni su giderleri açtırdık. Park ve bahçelerimizdeki ağaçların bakımını yaptırdık.

 

Sitemiz içerisindeki hurdacılarımızı belli bir noktaya toplayarak düzenli bir hale getirdik. Aşure günü etkinliğinin yanı sıra ilçemizde faaliyet gösteren Özel Medikum Kumluca Hastanesi üyelerimize sağlık bilgilendirmesi yaptık. Yine aynı hastanemiz ücretsiz göz kontrolleri yaptı.

Belediye başkanımız Mustafa Köleoğlu ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde yeni asfalt çalışması sözünü aldık. Bizim sanayimiz sadece Kumluca’ya değil tüm batı Antalya’ya önemli hizmetlerde bulunan ve bölge ekonomisine önemli katkılarda bulunan bir yer.

 

Kamu kurumları ile sürekli uyum içerisinde olarak başta aydınlatma olmak üzere önemli hizmetler aldık ve almaya devam ediyoruz. Yeni dönemde de daha güzel işler yapmak için göreve talibiz. Şimdiye kadar olduğu gibi seçilmemiz halinde yine şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz dedi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...