YÜCEL İNŞAATTAN SÜPER LÜKS DAİRELER
YÜCEL İNŞAATTAN SÜPER LÜKS DAİRELER
364 defa okunmuş - 24 Mart 2020 - Salı 14:01

YÜCEL İNŞAATTAN SÜPER LÜKS DAİRELER

 

Finike'de faaliyet gösteren Yücel İnşaat yapı market,taahüt,ticaret,müteahhitlik firması Finike'de süper lüks daireler yapmaya devam ediyor.

 

Finike'de 500 civarında daire yaparak vatandaşları ev sahibi yapan Yücel İnşaat'ın Sahibi Yücel Aytekin Yeni Mahalledeki özel proje ileA deniz ve çay manzaralı, asansörlü süper lüks 3+1 daireleri satışa sunmaya başladı.

Aytekin;İnşaat sektöründeki yenilikleri Finike'ye getirmekten dolayı mutluyuz.Yeni mahalledeki projemizde 3+1 lüks asansörlü deniz ve çay manzaralı dairelerimizde şu özellikler bulunmaktadır;Kışiye özel otopark,A kalite malzeme ile vitra seramik ve artema,Alikobant cephe giydirme,çelik kapılar parmak izli okuyuculu,VRF merkezi sistem ve klima,merkezi elektrik süpürgesi,merkezi uydu,merkezi alttan ledli,kapalı uzaktan kumandalı panjur,kamera sistemi,tavan led spot,giriş konsepti lobiden,kömürlük ve akıllı ev sistemi ile cepten yönlendirme.

Yücel İnşaat aynı zamanda  yapı market ile   binlerce çeşit ürün satışını iskele mahallesi fatih bulvarı no;74 'deki iş yerinde  yapıyor.

Daire satın almak isteyenler yine bu adrese gelerek görüşme yapıyorlar.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...