İYİ PARTİ FİNİKE İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ULUBAŞ OLDU
İYİ PARTİ FİNİKE İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ULUBAŞ OLDU
482 defa okunmuş - 23 Haziran 2020 - Salı 09:04

İYİ PARTİ FİNİKE İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ULUBAŞ OLDU

Finike İYİ Parti İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Kapalı Pazar yerinde yapılan toplantıda aday olan Mustafa Ulubaş ilçe başkanı seçildi. Kongreye Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi , Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin , Belediye Meclis Üyeleri Ali Bağrıyanık- İsmail Şentürk- Volkan Aydıner , Esnaf Kefalet Odası Başkanı Cihangir Kolak ile çevre ilçelerin ilçe başkanları ve delegeler katıldı. Kongrenin divan başkanlığına Ömer Özdemir seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ndan sonra konuşan Divan Başkanı Ömer Özdemir “Genel Başkan Meral Akşener’in mesajını okudu. Okunan mesaj delegeler tarafından alkışlandı. İlçe Başkanı Veli Göktepe yapmış olduğu konuşmalarda “6 Bin oy ile Finike’de üçüncü parti olduklarını belirterek yerel seçimde de ittifak adayı Mustafa Geyikçi’ye destek olduklarını söyledi. Göktepe “Görevimiz süresince gençlik ve kadın kollarını kurduk. Üye sayımızı arttırarak büyük bir heyecan ve hareket oluşturduk. Çiftçinin ve herkesin yanında yer aldık. Siyaset yaparken laf değil, iş ürettik” dedi. Göktepe’nin duygu dolu konuşması partililer tarafından alkışlandı.

Tek aday olarak seçime giren Mustafa Ulubaş yapmış olduğu konuşmada “değerli divan , ilçe başkanlarım, il başkan yardımcılarım, ilçe belediye başkanım , meclis üyelerim, basın mensupları, oda başkanları ,iyi partimizi bugünlere taşıyan değerli arkadaşlarım, hanımefendiler , beyefendiler ,gençler hepiniz kongremize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Demokrasi diye insan hakları diye yola çıktık. Bugün burada ilçe başkanı ve yönetim kurulu adaylarını seçeceksiniz. Ülkemizin içine düştüğü tüm zorluklarla mücadele azmi ile çıktığımız bu yolda artık Türk demokrasisinin anahtarısınız bunlardan hiç şüpheniz olmasın. İlke ve değerlerimiz ışığında Türk siyasetine hizmet etmek gibi bir amacımız var. Şahsi hesapla değil ülke ve millet menfaatlerinin hesabındayız.Bizlere vereceğiniz destek çok kıymetli bunların bilincindeyiz. Mücadele azmimiz çok önemli.Yönetim anlayışımız her seçmenimizin memnuniyetine dayanan kaliteli yönetim anlayışı olacaktır. Ben bilirim , ben yaparım, ben yönetirim değil biz varız, biz yaparız ekip ruhu oluşturacağız. Ortak akıl hareketine geçeceğiz. Önümüzde çetin bir yol var bunun bilincindeyiz. İmkansız denen her şeyi Allahın izni ile başaracağız. Finike’de birlik beraberliği pekiştireceğiz. Finike’de İYİ Parti’yi hak ettiği yerlere taşıyacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. 

Mustafa Ulubaş’ın listesinde şu isimler yer aldı.Asil Üyeler :  Sevgi Tavşan,Tülay Baloğlu, Gülşah Gürbüz, Tuğba Alpaslan, Aysel Ünsal, Hanife Kocagöz, Yılmaz Şanlı, Mustafa Tunç, Hasan Karacan, Serkan Kaya, Ahmet Koçoğlu, Mehmet Özkul, Veli Avşar, Faruk Özdemir, Engin Çağlar Gültekin, Adil Yiğit, Oğuz Sarıkaya, Hasan Aydemir, Şevket Çiftçi, Ali Suyabatmaz, Hasan Eren, Ülkü Özdemir.

İL DELEGESİ ADAYLARI

Mustafa Ulubaş, Arif Ertuğ, Veli Göktepe, Hasan Bilgili , Aynur Karakaya, Ömer Özdemir, Şenay Tavşan, Mustafa Tunç, Hasan Aydemir, Serkan Kaya, Mustafa Piro, İbrahim Öztürk, Yaşar Karaca, Selami Ulusoy

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...