MİNE TANIR; ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ
Özel Finike Kartanesi Kreş Ve Anaokulu pandemi önlemleri kapsamında eğitimine devam ediyor.
177 defa okunmuş - 14 Ağustos 2020 - Cuma 15:10
 
Kurum sahibi Mine Tanır, modern binalarında hijyenik ortamda hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, vatandaşlarımızın göstermiş olduğu güven ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz dedi.
Yeni mahalle Kız Meslek Lisesi karşısı 505 sokakta faaliyet gösteren kurumun sahibi Mine Tanır; 06 yaş çocuklarına yönelik yarım gün,tam gün yada günlük ve saatlik katılabilme imkanı bulunan kreşimizde deneyimli ve genç kadromuzla hizmet veriyoruz. Kartanesi Kreş ve Gündüz bakım evi, öğrencilerini hayatlarının bir sonraki adımına en iyi şekilde hazırlamayı hedeflemektedir. Bölgede tek olan 5 katlı, 135 öğrenci kapasiteli kreşimiz okul öncesi eğitim için özel olarak düzenlenmiştir.
Okulumuz saat 07:45 – 18:00 saatleri arasında açıktır. Çocuklarımızın gelişimine uygun yemekler diyetisyen kontrolünde özel aşçımız tarafından hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile çocuklarımızın hem sevdikleri hem de büyümelerini destekleyici yemekler yapılmaktadır.
Branş öğretmenlerimiz tarafından İngilizce, bale, drama, satranç, yogo, teknik resim, spor dersleri verilmektedir. Birinci sınıfa daha eğitimli öğrenciler yetiştirmek için 6 yaş grubumuzda bulunmaktadır.
Çocuklarımız bizim geleceğimizdir ve geleceğimizin güzel olması için bize düşen görev neyse ben ve öğretmenlerimiz her zaman hazırız dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...