KÖLEOĞLU’NA OY VERENLER PİŞMAN BELEDİYE’Yİ CHP’DEN GERİ ALACAĞIZ
137 defa okunmuş - 25 Eylül 2020 - Cuma 16:21
AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal kongreden birlik ve beraberlik içerisinde güçlenerek çıktıklarını söyleyerek; Kumluca’nın gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz dedi. Uysal Atila Demirparmak’ın sorularını cevaplandırdı.
KÜSKÜNLERİMİZİN GÖNLÜNÜ ALACAĞIZ
AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal; Kaybettiğimiz belediyeyi nasıl geri alacağız ve bu konudaki eksikliklerimizi irdeleyip her ne sebeple bize küsen insanlarımız varsa onlara ulaşıp gönüllerini alacağız. Bu konularda ciddi anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.
KÖLEOĞLU’NA OY VEREN İNSANLARIMIZIN
BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU PİŞMAN
18 aylık süre içerisinde Kumluca Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu’nun başarısız olduğu ortada. Bu geçen süre içerisinde ciddi anlamda hiçbir şey yapılmadı. Üzülerek söylüyorum ki; kaybeden Kumlucamız oldu. Sayın Köleoğlu’na oy veren insanlarımızın büyük çoğunluğu pişman.
YATIRIMLARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
Biz Kumlucamızın gelişmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hükümetimizin başlatmış olduğu Kumluca-Tekirova duble yolu tüm hızıyla devam ediyor. Bu yolun maliyeti 500 milyon TL. yine bölgemizi ilgilendiren yollardan Finike-Elmalı yolu genişletme çalışmaları sürüyor. Hastanemizin ek bina inşaatı 2022 yılında tamamlanacak. Karaöz ve Adrasandaki tekne yanaşma yerlerimizin yapım çalışmasıyla ilgili girişimlerimiz sürüyor. Kumluca’ya yapılacak olan 7 göleti yakından takip ediyoruz. Bunlardan ikisini bu yılın yatırım programına aldırmaya çalışıyoruz.
KAYMAKAMLIK VE EMNİYET BİNALARINI KUMLUCA’YA KAZANDIRACAĞIZ
Yeni Kaymakamlık ve Emniyet binalarımızın yapımı için çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda Cumhuriyet mahallemizde bulunan eski orman depomuzun bulunduğu alan ağırlık kazandı. Kaymakamlık binamızın yapılması durumunda içerisinde tapu,ilçe tarım, milli eğitim, nüfus ve vergi dairesi gibi birimlerimiz bulunacak. Emniyetimize yakışır güzel bir binayı da Kumlucamıza kazandırmayı hedefliyoruz. Her şey güzel memleketimiz Kumluca için dedi.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...